باشگاه پذیرندگان


«باشگاه پذیرندگان» برای ایجاد ارتباط با افراد یا سازمان‌ها جهت ارائه خدمات و سرویس های بهتر تعریف می‌گردد تا از این طریق تعاملات منظم و مستقیمی به منظور هم‌افزایی بیشتر بین سازمان‌ها و گروه‌های مختلف اعضا در آن ایجاد شود. هدف اصلی باشگاه افزایش تعاملات بین خود اعضا به وسیله ایجاد یک رابطه عمیق و عاطفی با آن‌هاست .ما مفتخریم تا در نهایت ادب و احترام و با ایجاد ارزش‌های مادی و معنوی، خدمات مطلوبی را با همکاری و مشارکت خود اعضا ارائه نماییم. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که همواره در کنار شما هستیم.

نحوه امتیاز دهی در جشنواره باشگاه پذیرندگان

نحوه کسب امتیاز در باشگاه پذیرندگان

هر تراکنش پرداخت قبضیک امتیاز
هر تراکنش خرید شارژ تلفن همراهسه امتیاز
هر تراکنش خرید بین ۵ تا ۱۰ هزار تومانیک امتیاز
هر تراکنش خرید بین ۱۰ تا ۲۵هزار توماندو امتیاز
هر تراکنش خرید بالای ۲۵ هزار تومانسه امتیاز
مجموع مبالغ تراکنش خرید بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در ماهپنجاه امتیاز

قوانین باشگاه پذیرندگان

قوانین جشنواره باشگاه پذیرندگان

محاسبه امتیاز هر پذیرنده براساس عملکرد ایشان در استفاده از کارتخوان پاسارگاد، طبق جدول فوق و بصورت روزانه و در طول هرماه صورت می پذیرد.
شرط ورود به باشگاه پذیرندگان در هرماه ، کسب حداقل ۱۰۰۰ امتیاز می باشد. در باشگاه پذیرندگان ، هر امتیاز بیش از ۱۰۰۰ ، “ستاره” نامیده میشود لذا به ازای هرامتیاز کسب شده بیش از ۱۰۰۰ در هرماه ، یک ستاره به اندوخته پذیرنده اضافه می گردد. بعنوان مثال چنانچه یک پذیرنده در طول یک ماه ، ۱۵۰۰ امتیاز بدست آورد ، ستاره کسب شده این پذیرنده در ماه مربوطه ۵۰۰ ستاره می باشد و اگر ۸۰۰ امتیاز بدست اورده باشد، بدلیل کسب امتیاز کمتر از ۱۰۰۰ ، در آن ماه ستاره ای تعلق نخواهد گرفت.
امتیاز و ستاره هر کارتخوان در هرماه، به صورت روزانه محاسبه شده و ستاره های کسب شده در هرماه ، در پایان به موجودی ستاره باشگاه پذیرندگان هر پذیرنده اضافه میگردد.
ستاره کسب شده در هر ماه ، درصورت عدم استفاده توسط پذیرنده، تا یکسال شمسی به ماه بعدی منتقل میگردد.
ستاره های کسب شده توسط پذیرنده قابل استفاده در جشنواره ها و سایر خدماتی که از جانب باشگاه پذیرندگان اعلام می گردد ، خواهد بود.
مدت زمان اعتبار ستاره های کسب شده درهرماه ، یکسال شمسی می باشد.
کلیه پذیرندگان میتوانند ، امتیاز ها و ستاره های کسب شده خود را در نرم افزار پذیرندگی سانیار مشاهده نمایند.
باشگاه پذیرندگان درحال حاضر برای پذیرندگانی که کارتخوان خود را بصورت امانی از شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد دریافت نموده اند طراحی و اجرا شده است. این شرکت در نظر دارد در فازهای بعدی، باشگاه را برای پذیرندگانی که کارتخوان خود را خریداری کرده اند نیز توسعه دهد.

جوایز جشنواره فصلی باشگاه پذیرندگان

در جدول زیر جوایز ماهانه را می توانید مشاهده کنید.

مبلغ جایزه قرعه کشی(ریال)شرط امتیاز(ستاره) ورود به قرعه کشی
۵۰.۰۰۰.۰۰۰۴.۰۰۰
۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰۹.۰۰۰
۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰۱۶.۰۰۰

مشاهده برندگان جشنواره‌ های پیشین باشگاه پذیرندگان

جشنواره تراکنش برنده مخصوص پذیرندگان پایانه های فروشگاهی باشگاه مشتریان شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد از اول بهمن ماه سال ۱۳۹۹ تا پایان ماه مبارک رمضان سال ۱۴۰۰ برگزار گردید.

مشاهده نمایید

سانیار نرم‌افزار جامع پذیرندگان

سانیار نرم‌افزار جامع پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد است که به کمک آن پذیرندگان می‌توانند وضعیت درگاه‌های پرداخت خود را مدیریت کنند و با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در ارتباط باشند. علاوه بر خدمات مرتبط با درگاه‌های پرداخت و تراکنش‌ها، خدمات ارزش افزوده متنوعی که شرکت برای پذیرندگان خود در نظر گرفته است از طریق این نرم‌افزار ارائه می‌شود.

اعلام نتایج قرعه کشی در برنامه موبایلی سانیار و سپس در سایت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد درج می گردد.
پس از دانلود نرم افزارسانیار، جهت فعالسازی آن ، با پشتیبان خود یا امدادمشتریان شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد تماس حاصل فرمایید

سانیار را زودتر دانلود کنید.