کارت‌های نقدی

کارت نقدی پاسارگاد ابزاری است بسیار مناسب جهت برداشت و انتقال وجوه می باشد. این کارت در کلیه دستگاه‌های خودپرداز (ATM)، پایانه‌های فروش (POS)، جهت پرداخت وجوه کالا و خدمات و جابجایی وجوه بین حساب‌ها و در شعب بانک پاسارگاد توسط دستگاه‌های Pin Pad قابل استفاده است. همچنین این کارت در تمام پایانه‌های بانک‌های عضو شبکه شتاب قابل استفاده می‌باشد.

کارت نقدی عمومی

کارت نقدی پاسارگاد ابزاری است بسیار مناسب جهت برداشت و انتقال وجوه که به صورت ریالی متکی به کلیه حساب‌های مشتریان صادر می‌شود.

کارت نقدی مشترک

متکی به کلیه حساب‌های مشتریان می‌باشد جهت برداشت و انتقال وجوه و خرید اینترنتی با طرح مشرک مورد تائید بانک پاسارگاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

debitPasargadCard

نمونه کارت مشتریان

 

MahanMilescard2
MahanMilescard3
MahanMilescard4
MahanMilescard5
MahanMilescard6
MahanMilescard7

کارت خانواده

 

کارت خانواده پاسارگاد به مجموعه‌ای از کارت‌های نقدی اطلاق می‌شود که بنا به درخواست سرپرست خانواده برای تک تک اعضای خانواده وی صادر می‌گردد‌. کارت‌های صادر شده، اسامی اختصاصی داشته و همگی متصل به یک حساب واحد می‌باشند‌. سرپرست خانواده به عنوان دارنده حساب اصلی می‌تواند برای هر یک از اعضای خانواده خود سقف برداشت روزانه، هفتگی، ده روز، دو هفتگی و یا ماهیانه درخواست نماید که این مشخصه از خصوصیات بارز و انحصاری این محصول به شمار می‌رود‌.

توریست کارت

 

با توجه به اهمیت صنعت گردشگری و رفاه حال گردشگران خارجی، توریست کارت امکان استفاده از خدمات بانکی را برای گردشگران خارجی میسر می سازد.

 

توریست کارت
Tourist Card
توریست کارت

درخواست مشاور رایگان

  ثبت نام
 • امکان درخواست صدور غیر حضوری و شارژ کارت
 • امکان صدور کارت به نام خود شخص
 • جلوگیری از حمل پول نقد توسط گردشگر و افزایش امنیت
 • امکان شارژ توریست کارت در مدت سفر به روش های مختلف از قبیل مراجعه به صرافی ها و شعب بانک
 • انجام کلیه خدمات بانکی شامل واریز، انتقال وجه، برداشت نقدی، امکان تغییر رمز، خرید از طریق پایانه های حضوری و غیر حضوری
 • کاهش هزینه و اتلاف وقت گردشگران و در نتیجه رفاه بیشتر در تورهای تفریحی، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، رستوران ها
 • امکان استرداد وجه باقیمانده در توریست کارت در پایان سفر

کارت دانش آموز

StudentsVector

کارت خانواده پاسارگاد به مجموعه‌ای از کارت‌های نقدی اطلاق می‌شود که بنا به درخواست سرپرست خانواده برای تک تک اعضای خانواده وی صادر می‌گردد‌. کارت‌های صادر شده، اسامی اختصاصی داشته و همگی متصل به یک حساب واحد می‌باشند‌. سرپرست خانواده به عنوان دارنده حساب اصلی می‌تواند برای هر یک از اعضای خانواده خود سقف برداشت روزانه، هفتگی، ده روز، دو هفتگی و یا ماهیانه درخواست نماید که این مشخصه از خصوصیات بارز و انحصاری این محصول به شمار می‌رود‌.

StudenPasargadCard

کارت هدیه

 

کارت هدیه پاسارگاد به عنوان ابزاری بسیار مناسب، ضمن آن‌که سهولت لازم را برای هدیه دهنده فراهم می‌نماید، قدرت انتخاب را نیز در اختیار هدیه گیرنده، قرار می‌دهد.
کارت‌های هدیه پاسارگاد برای مناسبت های مختلف با مبالغ مختلف صادر می‌شود. این کارت در تمامی خود‌پرداز‌های شتاب (ATM) و پایانه‌های فروش قابل استفاده بوده و با مبالغ متفاوت صادر می‌گردد و در اختیار متقاضیان محترم قرار می‌گیرد. بانک پاسارگاد به منظور مشارکت در فرهنگ‌سازی استفاده از بانک‌داری الکترونیک به عنوان هدیه، کارمزد صدور و بهای این کارت را دریافت نمی‌نماید و کارت به صورت رایگان صادر و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

 

Gift2
giftnew1
Gift1
Gift2
giftnew1
Gift1

کارت هدیه سفارشی

کارت هدیه سفارشی برای کسی که دوستش دارید
custom Card
custom Card
custom Card

کارت هدیه فصول

کارت‌های هدیه پاسارگاد دارای طرح برای فصل‌های مختلف می‌باشد.
cardgiftnature
cardgiftnature
cardgiftnature
cardgiftnature

 

کارت هدیه مناسبت‌ها

کارت‌های هدیه پاسارگاد برای مناسبت‌های مختلف دارای طرح می‌باشد و انتخاب بیشتری برای مشتریان در نظر گرفته شده است تا در این مناسبت‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

 

GIFTCardPasargad
GIFTCardPasargad1
GIFTCardPasargad13
GIFTCardPasargad3
GIFTCardPasargad4
GIFTCardPasargad5
GIFTCardPasargad6
GIFTCardPasargad7
GIFTCardPasargad8
GIFTCardPasargad9
GIFTCardPasargad10
GIFTCardPasargad12
GIFTCardPasargad11
GIFTCardPasargad12
GIFTCardPasargad14
GIFTCardPasargad11

کارت هدیه طرح مشترک

 

یکی از ابتکار‌های موفق بانک پاسارگاد صدور کارت‌های مشترک برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای سازمان‌های بزرگ می‌باشد که علاقه‌مند هستند نام یا نشان سازمان یا محصول خود را نیز روی کارت های مورد نظر منعکس نمایند. برای تأمین این نظر، کارت‌های مشترک با مالکیت بانک پاسارگاد صادر می‌شود. این کارت ها با سفارش سازمان متقاضی صادر و در اختیار وی قرار می‌گیرد تا در شبکه مورد نظر توزیع گردد.

 

نمونه مشتریان

 

samgiftcard1
samgiftcard2
samgiftcard1
samgiftcard2
samgiftcard1
samgiftcard2

کارت خرید (بن کارت)

 

کارت خرید شتابی

 

بن‌کارت به عنوان جایگزین مناسب برای بن‌های کاغذی جهت پرداخت‌های غیر نقدی به پرسنل سازمان‌ها و با قابلیت شارژ مجدد صادر می‌گردد.

ماهیت این کارت غیرنقدی بوده و مبلغ آن در هنگام صدور، از سوی سازمان متقاضی تأمین و پرداخت می‌گردد. بن کارت شتابی، قابل استفاده در پایانه های فروش (POS) شبکه شتاب می‌باشد.

کارت خرید غیر شتابی

 

این نوع بن‌کارت‌ها فقط در پایانه‌های فروش (POS) بانک پاسارگاد قابل استفاده می‌باشند. هزینه صدور و شارژ این کارت ها با حداقل شارژ رایگان است.

کارت ورزش

 

کارت ورزش پاسارگاد کارتی است که با در نظر گرفتن منافع و نیازهای تمامی اعضای خانواده بزرگ پاسارگاد، شرایط و فرصت‌هایی را برای تأمین نیازمندی‌های اعضا در زمینه ورزش فراهم نموده و موجب رشد و توسعه اقتصادی، اجتماعی و رفاهی اعضای بزرگ پاسارگاد می‌گردد. کارت ورزش محصولی است از مجموعه کارت های خرید پاسارگاد (بن کارت) که بر مبنای درخواست مشتریان برای استفاده و دریافت خدمات از مراکز ورزشی صادر می گردد.

کارت خرید طرح مشترک

 

یکی از ابتکارهای موفق بانک پاسارگاد صدور کارت‌های مشترک برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای سازمان‌های بزرگ می‌باشد که علاقه‌مند هستند نام یا نشان سازمان یا محصول خود را نیز روی کارت‌های مورد نظر منعکس نمایند. برای تأمین این نظر، کارت‌های مشترک با مالکیت بانک پاسارگاد صادر می شود. این کارت‌ها با سفارش سازمان متقاضی صادر و در اختیار وی قرار می‌گیرد تا در شبکه مورد نظر توزیع گردد.
Sharedcard1
Sharedcard2
Sharedcard3
Sharedcard4

 

Sharedcard5
Sharedcard6
Sharedcard7

کارت خرید تخفیف‌دار مشترک

 

منظور از کارت خرید تخفیف دار، کارتی است مغناطیسی، با نام و قابل شارژ مجدد و قابل استفاده در دستگاه کارت‌خوان شتابی (POS) و همچنین در کلیه مراکز فروشگاهی، رفاهی، درمانی و … طرف قرارداد با مجری که مجهز به دستگاه‌های کارت‌خوان پاسارگاد با نرم‌افزار تخفیف می‌باشد.

 

OFFGIFTCARD1
OFFGIFTCARD2
OFFGIFTCARD3
OFFGIFTCARD4
OFFGIFTCARD5
OFFGIFTCARD6

کارت‌های خرید مجازی

 

کارتی است که مبلغی به صورت مجازی به عنوان سقف خرید در آن تعریف می‌شود. دارندگان این کارت می‌توانند از پایانه‌های فروش از پیش تعیین شده، در فروشگاه‌های طرف قرارداد، خرید نمایند. عملیات خرید خارج از شبکه بانکی انجام شده و معمولا توسط سازمان‌ها و نهاد‌ها جهت خدمت‌رسانی به مشتریان وفادار استفاده می‌شود.

 

نمونه مشتریان

 

VirtualCard1
VirtualCard1
VirtualCard1
VirtualCard1

 

کارت خرید مجازی مشترک

 

به مبلغی که به صورت مجازی به عنوان سقف خرید در کارت‌های فوق مشخص گردیده و از نوع پیش‌پرداخت است و دارنده آن می‌تواند حداکثر تا میزان موجودی در حساب مجازی کارت فقط از طریق پایانه‌های ویژه فروش سیستم مجازی شرکت منصوبه در فروشگاه‌های مورد قرارداد خرید نماید.

 

نمونه مشتریان

 

VirtualCard1
VirtualCard1
VirtualCard1
VirtualCard1

 

VirtualCard1

کارت خرید مجازی چند منظوره مشترک

 

کارت چند منظوره با ٣ آپشن با قابلیت‌های بن ریالی به صورت اعتباری کوتاه مدت، سبد کالا، اعتباری بلند مدت (ویژه خرید لوازم خانگی به صورت اقساطی) می‌باشد و قابل پذیرش در سیستم online و offline در پایانه‌های مجازی می‌باشد.

 

EtkaCardSmart1
EtkaCardSmart2
EtkaCardSmart3

کارت اعتباری پاسارگاد (مرابحه)

 

انواع کارت اعتباری در قالب عقد مرابحه

 

کارت های اعتباری این بانک در قالب عقد مرابحه، برای مشتریانی که اعتبارسنجی می شوند به رنگ های برنزی، نقره ای و طلایی صادر و دارنده آن می تواند با توجه به اعتبار تخصیصی به مبالغ یکصد، سیصد و پانصد میلیون ریال نسبت به خرید کالا و خدمات از پذیرنده ها اقدام نماید.

creaditcardgold
creaditcardsliver
creaditcardbronze
نحوه تسویه و یا بازپرداخت بدهی کارت اعتباری در قالب عقد مرابحه
 • نحوه بازپرداخت کارت اعتباری در قالب عقد مرابحه بر حسب نوع درخواست مشتری می تواند به صورت یکجا (نسیه دفعی) و یا اقساطی (با بازپرداخت اقساطی حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۳۶ ماه می باشد) در نظر گرفته شود.
 • به ازای خریدهای اعتباری صورت گرفته از طریق کارت های اعتباری در قالب عقد مرابحه، بانک صورتحسابی (در بازه زمانی یک ماهه از تاریخ اولین خرید) جهت اطلاع دارنده کارت تهیه و ارسال می نماید.
 • اعتبار در این کارت ها گردشی بوده و پس از تسویه یا بازپرداخت بدهی، متناسب با رقم بازپرداخت بدهی (اصل و کارمزد) اعتبار کارت، تجدید می شود، لازم به ذکر است از زمان انجام تراکنش کارت های مذکور تا روز صدور صورتحساب به اصل بدهی بر اساس نرخ عقود مبادله ای به صورت روزشمار سود تعلق می گیرد.
 • پرداخت بدهی از طریق شعبه ها و یا بانکداری مجازی امکان پذیر است. لازم به ذکر است در آینده نزدیک امکان پرداخت بدهی کارت به کارت از طریق کارت های شتابی نیز فراهم خواهد گردید.

 

مسدود یا ابطال نمودن کارت اعتباری در قالب عقد مرابحه
 • چنانچه مشتری ظرف مدت دو ماه از تاریخ سررسید قرارداد، تمام بدهی خود را پرداخت ننماید، بانک کارت مشتری را مسدود نموده و ضمن قطع ارایه خدمات، امکان استفاده از میزان اعتبار باقیمانده را به حالت تعلیق در خواهد آورد.
 • چنانچه ظرف مدت شش ماه پس از سررسید، دارنده کارت مطالبات بانک را تسویه ننماید، بانک اقدام به ابطال کارت مذکور خواهد نمود.
 • چنانچه مشتری ظرف مدت شش ماه از مانده کارت اعتباری استفاده ننماید، بانک به تشخیص خود می تواند کارت را مسدود یا ابطال نماید.