kieran-white-ApBBVS2csbY-unsplash

سامانه یکپارچه رزرواسیون
جاذبه های گردشگری
ATTRES

اترز چیست ؟

متولیان اماکن تفریحی، تاریخی، سیاحتی و حتی رستوران ها، ورزشگاه ها و دیگر مراکزی که بازدید از آنها مستلزم تهیه بلیت یا رزرو جا است، با پیوستن به «اترز»، هم از امکانات و قابلیت های زیرساختی، مدیریتی و مالی آن برخوردار می شوند و هم فرآیند رزرواسیون و فروش بلیت به مردم را تسریع و تسهیل میکنند.

آنلاین ســـازی رزرواسیون، اعمال سیاست ها یا تنظیمات دل خواه بر آن، تسهیم بی درنگ عواید مالی حاصل از فروش بلیت بین ذینفعان، انحصارشکنی و بهره گیری از مجموعه های اختصاصی، از جمله کاربردی ترین قابلیت های سامانه یکپارچه «اترز» به شمار می رود.

درباره سامانه اترز

طبیعتاً بهره گیری از سامانه ای کارآمد با زیرساختهای فنی و مالی مطمئن که هدف آن خودکارسازی، تسریع و تسهیل فرایند رزرواسیون و بلیت فروشی است، بسیاری از مشکلات مراکز و اماکن گردشگری و تفریحی را حل می کند. سامانه یک پارچه رزرواسیون «اتـــرز» با همین هدف گام در وادی خدمات گردشگری نهاده است آنلاین¬سازی رزرواسیون، اعمال سیاست ها یا تنظیمات دلخواه بر آن، تسهیم بی درنگ عواید مالی حاصل از فروش بلیت بین ذی نفعان، انحصارشکنی و بهره گیری از مجموعه های اختصاصی، از جمله کاربردی ترین قابلیت های سامانه یکپارچه «اترز» به شمار می رود. لازم به ذکر است که ساده ترسازی فرآیند فروش بلیت یا رزرو جا، هم خرسندی گردشگر را به دنبال دارد و هم بهبود سازوکارهای سازمانی را

ویژگی های کلیدی سامانه اتـرز


امکان استفاده از برچسب سفید
White Label – APP


داشتن مخزنی با بیش از یکصد API
با کاربردهای گوناگون


برقراری ارتباط و تشویق هدفمند


ارائه آمار و گزارش عملکرد


امکان تعریف پکیج و فروش سازمانی


تخصیص QR کد و
پویش وضعیت جاری

چه کسانی می توانند به اترز بپیوندند؟


سینماها و کنسرت ها


نمایشگاه ها


استارتاپ ها و نوآوران


اماکن تفریحی


شهربازی ها


فروشگاه های آنلاین و سنتی


اماکن تاریخی


جاذبه های گردشگری

شرکای تجاری

کارشناسان ما، آماده راهنمایی و پاسخگویی
به سوالات شما هستند

شماره تماس
۰۲۱۲۳۵۰۲۷۴۱