bg
سامانه خودکار دریافت کرایه
و تسویه (AFC)
ant-rozetsky-lr9vo8mNvrc-unsplash
previous arrow
next arrow

AFC چیست ؟

سامانه خودکار دریافت کرایه و تسویه، یک سیستم کاملا هوشمند برای جمع آوری خودکار کرایه در ناوگان شهری بوده و یکی از موثرترین سامانه ها در مدیریت حمل ونقل شهری از طریق کارتخوان یا کد می باشد. مدیران شهری می توانند با استفاده از اطلاعات این سامانه تصمیـــم های ســـریع و دقیق اتخاذ نمایند.

استفاده از سامانه پرداخت الکترونیک پاسارگاد باعث جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان، ارتقا سطح اجتماعی شهـــــروندی، افزایش سطح بهداشت عمومی، دریافت سرویس های ویژه مانند تخفیف و بسیـــــاری موارد دیگر را برای شهــــروندان به ارمغـــان می آورد.

درباره سامانه خودکار دریافت کرایه و تسویه

یکی از بزرگترین معظل های مدیریت شهری، مدیریت ناوگان حمل ونقل عمومی و تراکنش های پرداخت خرد شهری است.ما با این راهکار جامع به مدیران شهری این امکان را می دهیم که به راحتی، ناوگان حمل و نقل و تراکنش های خردی که در مکان های مختلف شهر رخ می دهد را مدیریت کنند و در هر لحظه گزارش های آماری مرتبط را مشاهده نمایند یکی دیگر از بزرگترین امکانات این راهکار جامع، سامانه تجمیع است که سطح صادرکنندگی را از پذیرندگی جدا کرده است و مانند یک زیـرساخت در پـــــرداخت خرد می ماند که مسئولیت امنیت، پردازش و تسویه حساب را بر عهده دارد. پـذیرندگان نیز می توانند به راحتی و در امنیت کامل به این سیستم متصل شده و خدمات خود را بر روی یک کـــارت یا اپلیکیشن به شهروندان ارائه دهند.


رفع معضل پول خرد
تراکنش های شهری


سرعت در انجام تراکنش


مدیریت تراکنش ها


تسویه روزانه به حساب ذینفعان


گزارش گیری دقیق در هر زمان


امکان گسترش سریع پرداخت
خرد الکترونیک


پشتیبانی ۲۴*۷

ویژگی های کیف پول پرداخت الکترونیک پاسارگاد


دارابودن زیرساخت بانکی


شارژغیرحضوری با اپلیکیشن


گستردگی و تنوع درگاه های شارژ


خدمات تخفیف


شخصی سازی و ذخیره اطلاعات

حوزه های تحت پوشش کارت شهروندی


حمل و نقل عمومی


پارکینگ های شهری و حاشیه ای


فروشگاه ها


مراکز فرهنگی و ورزشی


مراکز تفریحی و گردشگری

شرکای تجاری

کارشناسان ما، آماده راهنمایی و پاسخگویی
به سوالات شما هستند

شماره تماس
۰۲۱۲۳۵۰۲۴۳۴